Привлечение внебюджетных средств

УВАЖАЕМЫЕ  РОДИТЕЛИ!

АДМИНИСТРАЦИЯ ДЕТСКОГО УЧРЕЖДЕНИЯ

ВЫРАЖАЕТ ГЛУБОКУЮ БЛАГОДАРНОСТЬ ЗА АКТИВНОЕ УЧАСТИЕ

В БЛАГОУСТРОЙСТВЕ ДЕТСКОГО САДА!

"Благотворительность приходит с раскрытыми ладонями, ее назначение - отдавать."

Перл Бак

На виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.04.2011 №1/9-289 "Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків", з метою інформування громадськості стосовно ефективності та прозорості використання добровільних пожертвувань та їх ретельного бухгалтерського обліку на цій сторінці нашого сайту систематично буде розміщуватися інформація щодо залучення та використання благодійної та спонсорської допомоги у нашому дитячому садку.

Закон України "Про благодійництво та благодійні організації"
Постанова Кабінету Міністрів від 04.08.2000 № 1222 "Про затвердження Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування"
Лист Міністерства освіти і науки України від 28.04.2010 №1/9-290 "Щодо здійснення благодійних та спонсорських внесків"
Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.04.2011 №1/9-289 "Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків"

ВНИМАНИЕ!!! Всем желающим помочь нашему детскому саду  СООБЩАЕМ
НАШ РАССЧЕТНЫЙ СЧЕТ:

Управління освіти адміністрації Дзержинського району Харківської міської ради

р\р 35427301030780 Для ДНЗ№279

в ГУДКСУ у Харківській області

МФО 851011, код 02146268
Будем ВСЕМ БЛАГОДАРНЫ ЗА ПОМОЩЬ!!!